Zákaznická linka:  241 416 738

 

Profil kouče

Seznamte se s našimi zkušenými kouči, kteří mají za sebou úspěšnou koučující praxi a certifikovaná školení.

První setkání s koučem je zdarma a naprosto nezávazné. Cílem je zjistit možnosti spolupráce a ochoty hledat společně řešení.

Profil kouče

Zdeněk Fibich, Ing.

Zdeněk Fibich, Ing.

Vzdělání a praxe: ČVUT Praha, obor strojírenství, následně činnost konstruktéra strojů ve výrobním závodě. Od roku 1995 vedoucí prodeje pro cca 100 zaměstnanců v ČR a SR, od roku 2000 generální ředitel společnosti, vedení 230 zaměstnanců a manažerů v zahraniční společnosti. Praxe v oblasti řízení a vedení lidí, jejich rozvoje, motivace a vzdělávání od roku 1995. Od roku 2007 jednatel společnosti Cadet Go s.r.o., ředitel, lektor a osobní kouč.

Další vzdělání:

  • Certifikovaná školení pod ICF
  • The Art and Science of Coaching (128 hodin - Erickson College)
  • Akreditovaný profesionální kouč APK (120 hodin-Koučink Centrum)
  • Týmový koučink v praxi (16 hodin-Koučink Centrum)
  • Manažerská akademie – Stockholm, kurzy Typologie osobnosti, Change management, Prodejní dovednosti, Time management, Prezentační dovednosti.

Praxe v koučinku: Koučování na top manažerské pozici od roku 2000, cca 700 hodin osobního koučinku pro externí klienty s jednotlivci a týmy. Stávající vytíženost cca 20 koučovacích hodin měsíčně.

Referenční projekty v koučinku: Rozvoj jednotlivců a managementu: SONY DADC, Trigema a.s., DHL Logistics s.r.o., Mibcon a.s., Oriflame s.r.o., AVE CZ s.r.o., Adidas s.r.o., Skanska a.s., Mankiewich, Universal Transport s.r.o, Kaeser Kompressoren s.r.o., Home Credit a.s. atd.

Jazyk: Čeština, angličtina

Specializace: Korporátní koučink, koučink zaměřený na výkon pracovníků a manažerů, řešení konfliktů a komunikace, řešení vztahů na pracovišti, kariérní koučink, příprava změn, kariérní koučink absolventů škol, týmový koučink.

Věk: 52

Působnost: Praha, celá ČR

Členství: ICF Czech Chapter

Certifikáty:

     


Zpět na seznam koučů

 
 

Adresa

CADET GO T: 241 416 738
Antala Staška 34 E: info@cadetgo.cz
140 00 W: www.cadetgo.cz
Praha 4  

Pokračujte na