Zákaznická linka:  241 416 738

 

Lektoři

Lektoři otevřených kurzů  a firemních programů

Pracujeme výhradně s osvědčenými lektory, mnozí mají za sebou vlastní manažerskou, obchodní nebo podnikatelskou praxi. Všichni lektoři jsou prověřeni dlouhodobou spoluprací a naším interním rozvojem. Nepracujeme s lektory najímanými na jednorázové akce.

Výběr lektorů firemních programů je závislý na školených tématech a odbornostech. Všichni lektoři jsou vedeni ke koučujícím stylům školení a aplikaci všech teoretických poznatků do praxe. V případě zájmu vám trenéry rádi osobně představíme.

 

Profil lektora

Daniela Sedloňová, Ing.

Daniela Sedloňová, Ing.
Vystudovala VŠO v Praze, Mezinárodní teritoriální studia.
 
Praxe: 12 let praxe na obchodních a manažerských pozicích u nás i v zahraničí. Svou mezinárodní profesionální kariéru započala v roce 2005 ve Velké Británii na pozici produktové manažerky pro střední a východní Evropu pro australskou společnost Wotif.com. Poté pracovala jako obchodní manažerka pro ČR a SR pro německou společnost HRS a později na pozici ředitelky regionálního prodeje v téže firmě, kde vedla 10ti členný tým manažerů napříč regiony střední a východní Evropy. Držitelka Cambridgského certifikátu anglického jazyka CAE. Lektorka a koučka.
 
Specializace: Tréninky v aj a čj: Manažerské a obchodní dovednosti, Efektivní komunikace a zpětná vazba, Vedení a komunikace v multikulturních týmech, Prezentační dovednosti, Time management, Individuální koučink manažerů, Týmový koučink.
 
 
A graduate of the University of Business in Prague, International Territorial Studies.
 
Experience: 12 years of experience in management positions in the Czech Republic and abroad. Daniela started her international professional career in 2005 in the United Kingdom as Product manager for Australian company Wotif.com. She moved to work as Sales manager for CZ and SK for German company HRS, where she was later promoted to a role of Head of Regional Sales, leading a team of 10 sales managers from countries across the CEE region. Cambridge English: Advanced (CAE) certificate holder. Trainer and coach.
 
Specialization: Trainings in English and in Czech: Managerial skills, Selling skills, Effective communication and Feedback, Leading and Communication in multicultural teams, Presentation skills, Time management, Individual coaching of managers, Team coaching. 
 

Zpět na seznam lektorů

 
 

Adresa

CADET GO T: 241 416 738
Antala Staška 34 E: info@cadetgo.cz
140 00 W: www.cadetgo.cz
Praha 4  

Pokračujte na