Zákaznická linka:  241 416 738

 

Společnost CADET GO s.r.o.

Společnost CADET GO s.r.o. byla založena v roce 2007 a již od svého počátku se specializovala na rozvoj manažerských dovedností a přípravu manažerských talentů. Dnes poskytuje široké portfolio soft skills školení ve formě otevřených kurzů nebo firemních programů. Naše úspěchy a dlouhodobé spolupráce s našimi klienty jsou postavené na vzájemné silné komunikaci a poskytované kvalitě školení.

Manažerská akademie pro začínající manažery, příprava talentů

Noví a nově jmenovaní manažeři jsou postaveni před nelehký úkol vybudování si manažerského respektu od kolegů a spolupracovníků. Školení poskytují komplexní rozvoj základních manažerských dovedností.
Více o přípravě začínajících manažerů v záložce naše specializace.

Otevřené kurzy a firemní programy soft skills

Tréninkové centrum společnosti poskytuje otevřené rozvojové kurzy, firemní školení "šité na míru" požadavkům zaměstnavatelů. Vyzkoušejte pilotní ukázky školení zdarma.

Osobní a týmový koučink

Nabízíme osobní koučink jako individuální pomoc manažerům a zaměstnancům, kariérní koučink jako individuální efektivní příprava na změnu a rozvoj kariéry, volby profese nebo povolání.

Proč spolupracovat právě s CADET GO?

O spokojenosti našich kllentů vypovídají poskytnuté reference spokojených účastníků školení a kompetentních zástupců společností a naše dlouhodobé spolupráce na rozvojových projektech.

rozvoj manažerů Silná zpětná vazba HR zdarma koučující přístup

 
 

Adresa

CADET GO T: 241 416 738
Antala Staška 34 E: info@cadetgo.cz
140 00 W: www.cadetgo.cz
Praha 4  

Pokračujte na